Clochee – serum nawilżające

Serum nawilżające do twarzy Clochee

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was wpis o moim ulubionym kosmetyku, a mianowicie o Serum Intensywnie Nawilżającym polskiej marki Clochee. Kosmetyk ten stosuję już od dłuższego czasu i ciągle jestem nim zachwycona. Uwielbiam wszelkiego rodzaju serum do twarzy, a ten w szczególności😍

Serum nawilżające do twarzy

Swoje cudowne właściwości serum zawdzięcza aż dwóm rodzajom kwasu hialuronowego. Pierwszy z nich- wielkocząsteczkowy, który działa na powierzchni skóry silnie wiąże w niej wodę. Efektem tego jest mocno nawilżona skóra, a zmarszczki wygładzone. Kwas hialuronowy małocząsteczkowy powoduje zwiększenie nawilżenia na poziomie wewnętrznych warstw skóry. Małe cząsteczki KWASU HIALURONOWEGO korzystnie wpływają na odbudowę uszkodzonego naskórka, dlatego produkt ten świetnie sprawdza się po wszelkich peelingach, mikrodermabrazji, mezoterapii igłowej czy innych uszkodzeniach. Czyli wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje szybkiej regeneracji☺️

Największą zaletą Kwasu Hialuronowego jest to, że jest to substancja biozgodna. Po jej zastosowaniu nie występują skutki uboczne w postaci alergii- zaczerwienienia, opuchnięcia, pieczenie czy swędzenie!

Serum nawilżające polecane jest dla skór suchych, normalnych. Dobrze się sprawdzi również w pielęgnacji skóry tłustej, trądzikowej, problematycznej. Można śmiało napisać, że nadaje się dla każdego rodzaju cery. Poprawia jej koloryt, napięcie, pięknie wygładza.

serum do twarzy

Warto pamietać o tym, aby serum używać w połączeniu z kremem, tak aby zapobiec utracie wody z naskórka. Kwas hialuronowy wnika głębiej, pomagając wiązać cząsteczki wody. Przy niekorzystnych warunkach pogodowych- zamiast zatrzymywać wodę, będzie powodować jej dodatkową utratę.

Osobiście używam go na noc dzięki czemu moja cera rano jest odpowiednio nawilżona i wyjątkowo wypoczęta. Zaledwie 2 pompki wystarczają na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu. Szybko się wchłania, nie pozostawiając żadnej „lepkości” na powierzchni skóry.

Największym minusem tego produktu jest cena-142 zł. Na szczęście serum jest bardzo wydajne. Wystarcza na około 6 miesięcy codziennego stosowania. Można go dostać w różnych sklepach internetowych i stacjonarnych lub zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym marki Clochee.

Przeczytaj również inne artykuły na naszym blogu:

No Reviews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *